FilozofiaFelder-Gruppe z siedzibą w Hall w Tyrolu zalicza się do światowych, wiodących dostawców obrabiarek do drewna dla odbiorców z rzemiosła i przemysłu.

Z pasją, zaangażowaniem oraz odwagą do innowacji od 1956 roku podążamy za przewodnią filozofią: zaoferować naszemu klientowi obrabiarkę, która spełni jego oczekiwania.

Pracownicy w 72 krajach, w ponad 200 punktach sprzedaży i serwisu realizują na całym świecie wizję pod hasłem „Wszystko z jednej ręki” . Pomimo rosnących, globalnych wyzwań w dalszym ciągu stawiamy na jakość i precyzję z Austrii.

Najnowocześniejsze technologie i stosowane przy produkcji surowe standardy gwarantują wyjątkową precyzję i najlepszą jakość wykonania. Własny dział konstrukcyjno-wdrożeniowy, liczne międzynarodowe patenty oraz przełomowe rozwiązania decydują o przewadze w rozwoju Felder-Gruppe. Z rewolucyjnym wałem spiralnym Silent-POWER® ostatnio ponownie udało się zapewnić przewagę w sprzedaży zwłaszcza przy silnej walce o udziały w rynku maszyn standardowych.

Jakość produktów jest czynnikiem warunkującym sukces klientów - z tego względu przedsiębiorstwo Felder-Gruppe nieprzerwanie szuka współpracy i dialogu z ludźmi zajmującymi się obróbką drewna zarówno z gałęzi rzemiosła jak i przemysłu. Ta ścisła współpraca pozwala uwzględnić aktualne potrzeby i wymagania użytkownika przy tworzeniu nowych rozwiązań w maszynach, co sprawia, że udoskonalone produkty zapewniają konkurencyjność ich użytkownikom.

W ten sposób produkcja 250 produktów, które składają się na paletę modeli, odbywa się w fabryce w Hall w Tyrolu.

Liczne międzynarodowe wyróżnienia, jak Państwowa Nagroda Bawarii, IF-Design-Award, jedna z najbardziej prestiżowych nagród w kategorii designu produktów na całym świecie lub nagroda im. Adolfa-Loos świadczą o naszej pasji i podkreślają naszą wolę budowania najlepszych obrabiarek do drewna.

Z marką Felder, Forma-4 oraz Hammer udaje nam się bezkompromisowo sprostać najwyższym, indywidualnym wymaganiom stawianym w rzemiośle i przemyśle.FELDER - jakość i precyzja ujęte razemObrabiarki do drewna marki Felder od dziesięcioleci są gwarancją na perfekcyjne wyniki przy nadzwyczajnym komforcie obsługi. Bogata paleta modeli oferuje odpowiednią obrabiarkę do każdego wyzwanie. Zoptymalizowany koncept maszyny oraz innowacyjne rozwiązanie detali w pierwszorzędnym wykonaniu koncypowane zostały do systematycznej, profesjonalnej eksploatacji: seria 700 łączy w sobie prostotę obsługi z maksymalną precyzją. Maszyny z serii 900 zostały skonstruowane specjalnie do bezpardonowej pracy w zakładach rzemieślniczych i przemysłowych. Wytrzymałość, precyzja i wielostronność ze zoptymalizowanym, intuicyjnym komfortem obsługi dla najwyższej produktywności - obrabiarki Felder gwarantują doskonałą obróbkę drewna i pewność dokonania dobrej inwestycji na wiele lat.